WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

Producent: MikroTik

4 285,09 zł z VAT 3 483,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CCR1036-8G-2S+ jest routerem klasy przemysłowej wyposażonym w 36-rdzeniow procesor taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 1GB pamięci NAND. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s). Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Urządzenie ma obudowę rack 1U 19". 

Procesor obsługuje szyfrowanie IPsec, dzięki czemu można go używać również jako wysokiej wydajności bramy VPN w celu zapewnienia najlepszego szyfrowania między ważnymi lokalizacjami, bez poświęcania prędkości połączenia. Gniazdo M.2 pozwala zainstalować dysk SSD o dużej prędkości, do korzystania z lokalnej bazy użytkowników, pamięci proxy lub innych funkcji.

UWAGA: Model CCR1036-8G-2S+ ver.2 różni się od poprzedniej portem USB typu A (zamiast microUSB), slotem M.2, dwoma redundantnymi zasilaczami (zamiast jednym wbudowanym) oraz serial portem RJ45.
 
CCR1036-8G-2S+ posiada 4GB pamięci RAM w odróżnieniu od modelu CCR1036-8G-2S+EM, który ma 8GB pamięci RAM. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera TLR4-03680 1.2 GHz, 36 rdzeni
  • 4GB wbudowanej pamięci RAM 
  • 8 portów Gigabit Ethernet
  • 2 gniazda SFP+
  • Obudowa rack 19" 1U z wyświetlaczem LCD
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mp/s
Procesor
Tilera TLR4-03680 CPU (36 rdzieni, 1.2GHz każdy rdzeń)
Pamięć
4GB RAM
1GB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x SFP+ 10Gps (mini-GBIC)
Rozszerzenia
1x USB typ A
1x PCIe x4
1x microSD
1x RJ45
Inne
RESET,
monitor prędkości wentylatora, beeper
Monitor napięcia, prądu i temperatury
Zasilanie
100 V - 240 V
Ilość zasilaczy AC
2
Wymiary
355 x 145 x 55 mm
Chłodzenie
Radiator + cooler
Temperatura pracy
20°C do +60°C
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U), zasilacz, kabel zasilający ekran LCD, kabel USB

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

560,14 zł z VAT 455,40 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

196,05 zł z VAT 159,39 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

67,22 zł z VAT 54,65 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

89,62 zł z VAT 72,86 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

196,05 zł z VAT 159,39 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

226,86 zł z VAT 184,44 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

268,87 zł z VAT 218,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-ER6020

TP-Link TL-ER6020

Gigabitowy router VPN SafeStream, Dual-WAN

Producent: TP-Link

478,47 zł z VAT 389,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

W zestawie dołączony jest jeden moduł SFP S-RJ01 ze złączem RJ45

Producent: MikroTik

308,08 zł z VAT 250,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator