WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

Producent: MikroTik

3 969,41 zł z VAT 3 227,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CCR1036-8G-2S+ jest routerem klasy przemysłowej wyposażonym w 36-rdzeniow procesor taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 1GB pamięci NAND. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s). Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Urządzenie ma obudowę rack 1U 19". 

Procesor obsługuje szyfrowanie IPsec, dzięki czemu można go używać również jako wysokiej wydajności bramy VPN w celu zapewnienia najlepszego szyfrowania między ważnymi lokalizacjami, bez poświęcania prędkości połączenia. Gniazdo M.2 pozwala zainstalować dysk SSD o dużej prędkości, do korzystania z lokalnej bazy użytkowników, pamięci proxy lub innych funkcji.

UWAGA: Model CCR1036-8G-2S+ ver.2 różni się od poprzedniej portem USB typu A (zamiast microUSB), slotem M.2, dwoma redundantnymi zasilaczami (zamiast jednym wbudowanym) oraz serial portem RJ45.
 
CCR1036-8G-2S+ posiada 4GB pamięci RAM w odróżnieniu od modelu CCR1036-8G-2S+EM, który ma 8GB pamięci RAM. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera TLR4-03680 1.2 GHz, 36 rdzeni
  • 4GB wbudowanej pamięci RAM 
  • 8 portów Gigabit Ethernet
  • 2 gniazda SFP+
  • Obudowa rack 19" 1U z wyświetlaczem LCD
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mp/s
Procesor
Tilera TLR4-03680 CPU (36 rdzieni, 1.2GHz każdy rdzeń)
Pamięć
4GB RAM
1GB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x SFP+ 10Gps (mini-GBIC)
Rozszerzenia
1x USB typ A
1x PCIe x4
1x microSD
1x RJ45
Inne
RESET,
monitor prędkości wentylatora, beeper
Monitor napięcia, prądu i temperatury
Zasilanie
100 V - 240 V
Ilość zasilaczy AC
2
Wymiary
355 x 145 x 55 mm
Chłodzenie
Radiator + cooler
Temperatura pracy
20°C do +60°C
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U), zasilacz, kabel zasilający ekran LCD, kabel USB

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

518,88 zł z VAT 421,85 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

207,55 zł z VAT 168,74 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

181,61 zł z VAT 147,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

TP-Link TL-WA850RE

TP-Link TL-WA850RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej. Wersja z portem LAN.

Producent: TP-Link

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,57 zł z VAT 15,91 zł netto

szt

Tenda SG105

Tenda SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Tenda

43,00 zł z VAT 34,96 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5AC) NanoStation 5AC

Ubiquiti (NS-5AC) NanoStation 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, standard 802.11ac, 2x Giagbitowe porty Ethernet, PoE Out, zysk anteny 16dBi.

Producent: Ubiquiti Networks

512,65 zł z VAT 416,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link OC200 Kontroler Omada Cloud

TP-Link OC200 Kontroler Omada Cloud

Kontroler do centralnego zarządzania siecią

Producent: TP-Link

325,00 zł z VAT 264,23 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

249,06 zł z VAT 202,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator