WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

MikroTik RouterBoard CCR1036-8G-2S+ jest routerem klasy przemysłowej wyposażonym w 36-rdzeniow procesor taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 1GB pamięci NAND. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s). Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Urządzenie ma obudowę rack 1U 19". 

Procesor obsługuje szyfrowanie IPsec, dzięki czemu można go używać również jako wysokiej wydajności bramy VPN w celu zapewnienia najlepszego szyfrowania między ważnymi lokalizacjami, bez poświęcania prędkości połączenia. Gniazdo M.2 pozwala zainstalować dysk SSD o dużej prędkości, do korzystania z lokalnej bazy użytkowników, pamięci proxy lub innych funkcji.

UWAGA: Model CCR1036-8G-2S+ ver.2 różni się od poprzedniej portem USB typu A (zamiast microUSB), slotem M.2, dwoma redundantnymi zasilaczami (zamiast jednym wbudowanym) oraz serial portem RJ45.
 
CCR1036-8G-2S+ posiada 4GB pamięci RAM w odróżnieniu od modelu CCR1036-8G-2S+EM, który ma 8GB pamięci RAM. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera TLR4-03680 1.2 GHz, 36 rdzeni
  • 4GB wbudowanej pamięci RAM 
  • 8 portów Gigabit Ethernet
  • 2 gniazda SFP+
  • Obudowa rack 19" 1U z wyświetlaczem LCD
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mp/s
Procesor
Tilera TLR4-03680 CPU (36 rdzieni, 1.2GHz każdy rdzeń)
Pamięć
4GB RAM
1GB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x SFP+ 10Gps (mini-GBIC)
Rozszerzenia
1x USB typ A
1x PCIe x4
1x microSD
1x RJ45
Inne
RESET,
monitor prędkości wentylatora, beeper
Monitor napięcia, prądu i temperatury
Zasilanie
100 V - 240 V
Ilość zasilaczy AC
2
Wymiary
355 x 145 x 55 mm
Chłodzenie
Radiator + cooler
Temperatura pracy
20°C do +60°C
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U), zasilacz, kabel zasilający ekran LCD, kabel USB

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+

MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+

13x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP+ (10 Gb/s), slot PCIe M.2, 2x zasilacze redundantne, 16GB pamięci RAM DDR4, 16-rdzeniowy CPU AL73400 2 GHz, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

3 827,17 zł z VAT 3 111,52 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

218,64 zł z VAT 177,76 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 12V 10.8A do CCR1036 (UP1302C-12)

MikroTik zasilacz 12V 10.8A do CCR1036 (UP1302C-12)

Pasuje do modeli MikroTik CCR1036-8G-2S+ rewizji r2, MikroTik CCR2116-12G-4S+ oraz MikroTik CRS326-24S+2Q+RM

Producent: MikroTik

220,03 zł z VAT 178,89 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

191,31 zł z VAT 155,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

536,23 zł z VAT 435,96 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Ubiquiti Optical Data Transport (F-POE-G2)

Ubiquiti Optical Data Transport (F-POE-G2)

Podłącza zdalne urządzenia PoE i dostarcza dane oraz zasilanie za pomocą okablowania światłowodowego i DC

Producent: Ubiquiti

133,10 zł z VAT 108,21 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

64,48 zł z VAT 52,42 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

669,80 zł z VAT 544,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

Karta sieciowa z 4-rdzeniowym procesorem ARMv8 64-bit AL52400, 4GB pamięci RAM, 2x slotami 25G SFP28, 1x portem Gigabit Ethernet i systemem RouterOS L6

Producent: MikroTik

759,80 zł z VAT 617,72 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

1 776,49 zł z VAT 1 444,30 zł netto

szt