WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 24x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Producent: Optix

3,16 zł z VAT 2,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel DAC Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa około 30kg/km, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PP (pomarańczowa), odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -20°C – 70°C, wzmocniony 2 prętami frp (ø 0.8mm) oraz włóknami aramidowymi, całkowicie dielektryczny – odpowiednik DAC Z-XOTKtcdD.

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi. Konstrukcja kabla umożliwia łatwy montaż oraz dużą wytrzymałość na zgniatanie (4000N) i rozciąganie (1200N). Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Luźna tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie PP dwa pręty FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable przeznaczone do podłączania klientów sieci FTTH ostatniej mili.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,39 zł z VAT 19,83 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,61 zł z VAT 16,76 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT6 STP 8p8c KRJS45/6SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT6 STP 8p8c KRJS45/6SLD (drut)

Ekranowane złącze RJ45 8p8c STP kat.6 zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

1,83 zł z VAT 1,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator