WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 13,19 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,65 zł z VAT 20,04 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

90,92 zł z VAT 73,92 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,34 zł z VAT 6,78 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 6, 2x RJ-45, UTP

NOWOŚĆ!

3,71 zł z VAT 3,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 13mm, 350m, żółty

3 517,55 zł z VAT 2 859,80 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 10mm (100szt)

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator