WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 7,26 zł z VAT 16,80 zł 5,90 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

78,51 zł z VAT 63,83 zł netto

szt

Zasilacz 48V 2A

89,65 zł z VAT 72,89 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. 2 wejścia, 12 wyjść.

82,32 zł z VAT 66,93 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

16-portowy switch zewnętrzny z 16 portami Gigabit Ethernet PoE i 2x slotami SFP+, dual boot (RouterOS lub SwitchOS)

Producent: MikroTik

1 373,30 zł z VAT 1 116,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Karabińczyk I-K08 8x80 mm

1,76 zł z VAT 1,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

1,22 zł z VAT 3,86 zł 0,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator