WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 13,31 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 0.25m (niebieski)

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

13,42 zł z VAT 10,91 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Izopropanol Cleanser IPA 1l

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

14,13 zł z VAT 11,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator