WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 7,26 zł z VAT 14,96 zł 5,90 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,31 zł z VAT 5,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,75 zł z VAT 6,30 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

532,13 zł z VAT 432,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Mercusys MR70X

NOWOŚĆ!

Mercusys MR70X

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy WiFi 6 AX1800

Producent: Mercusys

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

100Gbps QSFP28 na 4x 25Gbps SFP28 direct attach cable, 3m

Producent: MikroTik

325,20 zł z VAT 264,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator