WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 12,87 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN722N

TP-Link TL-WN722N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

39,24 zł z VAT 31,90 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

88,79 zł z VAT 72,19 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TXC432-CU3M

TP-Link TXC432-CU3M

3-metrowy przewód SFP+ Direct Attach

Producent: TP-Link

253,71 zł z VAT 206,27 zł netto

szt

D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m

D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m

Kabel umożliwia podłączenie przełącznika D-Link z serii DGS-3120 z urządzeniem ze standardowym interfejsem CX4.

Producent: D-Link

427,60 zł z VAT 347,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator