WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

13,03 zł z VAT 10,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

RouterBoard PowerBox (RB750P-PBr2)

RouterBoard PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P2012 (12)

8,67 zł z VAT 7,05 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator