WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 8,49 zł z VAT 15,28 zł 6,90 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Wspornik słupowy hakowy CS100

7,15 zł z VAT 5,81 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mercusys MS105G

Mercusys MS105G

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

49,45 zł z VAT 40,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

162,93 zł z VAT 132,46 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator