WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/APC v.2

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 13,03 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cisco SPA112

Cisco SPA112

Cisco SPA112 to bramka VoIP wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).

Producent: Cisco

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit pracujący w standardzie AC.

Producent: MikroTik

427,86 zł z VAT 347,85 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

69,73 zł z VAT 56,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

224,94 zł z VAT 182,88 zł netto

szt

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii DXS-3600-32S.

Producent: D-Link

1 059,26 zł z VAT 861,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator