WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netis EP8208 8 Ports EPON Optical Line Terminal

Producent: Netis

5 092,20 zł z VAT 4 140,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Netis EP8208 zgodny z systemem na bazie podwozia 1U. Zapewnia 8 portów Epon w systemie obsługi do 512 ONU. Oferuje do 1Gbps przepustowości dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodność ze standardem IEEE 802.3ah & CTC 2.1
  • 8 portów EPON
  • Do 1.25Gbps dla prędkości wylotowej upstream
  • Każdy port obsługuje 64 ONU OLT
  • Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP / IP, ICMP, ARP, OSPF, PIM, itp
  • Zaawansowane funkcje QoS: IP ToS, IEEE 802.1p priorytetowe (SP / WRR / SP + WRR)
  • Dynamiczna Alokacja Pasma Inteligentna (DBA)
  • Zapewnia IEEE 802.1Q VLAN
EP8204
 
Hardware
 
Interface
8 * EPON port, 4 * 10/100/1000Base-T and SFP combo uplink port 1 * NMI port
LED
RUN, ALM, PWR, SD(1-8 EPON, 1-4 Uplink), REG(1-8 EPON), NMI status
Power Supply
100-240V AC/50-60Hz
Feature
 
Hardware
Single Mode Fiber Cable SC Fiber Connecter Maximum Splits of ONU: 512 Upstream (ONU->OLT) Wavelength: 1310nm Downstream (OLT->ONU) Wavelength: 1490nm Reach: 20km for PX20/PX20+
Software
Comply with IEEE 802.3-2005 Comply with CTC 2.1 Auto Discovery/Grant Allocation/Ranging/Report Handling Alarm Report Downstream Bandwidth Control by Policy ONU Remote Management Remote Diagnostic Peer to Peer Management Port Lock for Each ONU Performance Statistic Support ONU Firmware Remote Upgrade Comply with Triple Churning Encryption/AES Encryption Support Upstream Traffic Classify and Management through Extended OAM Support IGMP v1/v2 Proxy/Snooping Comply with Upstream Traffic Filter based on MAC DA/SA Support NMI Port Configuration Support Max Frame Length to 1536 Bytes Support Layer2 Features Secure Access via Access Control List (ACL) MAC/LOID Authentication
Others
 
Certification
FCC, CE
Environment
Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 5%~95% RH non-condensing Storage Humidity: Less than 95% RH non-condensing
Package
1 * EP8208 1 * Power Cord 2 * Rackmount Brackets and the Fittings

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB912UAG-5HPnD

RouterBoard RB912UAG-5HPnD

Platforma (CPU 600MHz, 64MB RAM) typu CPE wyposażona w zintegrowany moduł radiowy pracujący w paśmie 5GHz 802.11a/n (moc nadajnika do 30dBm/1000mW). 2x MMCX, 1x USB, 1x mPCIe 1x SIM

Producent: MikroTik

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+

2 455,08 zł z VAT 1 996,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

103,76 zł z VAT 84,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator