WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

Producent: brak danych

148,71 zł z VAT 120,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduł SFP EPON C+ do urządzeń OLT ExtraLink.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt Aluminiowy Prosty 35/150

35,55 zł z VAT 28,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

MikroTik RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

Router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy. 5GHz, 802.11a/n, single chain oraz 1x port ethernet.

Producent: MikroTik

143,58 zł z VAT 116,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 111,88 zł 79,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

248,00 zł z VAT 201,63 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

290,22 zł z VAT 235,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

NOWOŚĆ!

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator