WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

Producent: brak danych

159,52 zł z VAT 129,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP EPON C+ do urządzeń OLT ExtraLink.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,82 zł z VAT 8,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,98 zł z VAT 12,18 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 741,44 zł z VAT 3 041,82 zł netto

szt

Wzmacniacz (repeater) GSM 990 do 2000 m2

Wzmacniacz (repeater) GSM 990 do 2000 m2

Poprawa jakości rozmów GSM (GSM 900 MHz) oraz transmisji danych GSM/GPRS.

318,57 zł z VAT 259,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

315,21 zł z VAT 256,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

205,41 zł z VAT 167,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator