WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

Producent: brak danych

153,84 zł z VAT 125,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP EPON C+ do urządzeń OLT ExtraLink.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TP-Link

37,76 zł z VAT 30,70 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

570,14 zł z VAT 463,53 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

210,24 zł z VAT 170,93 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 608,16 zł z VAT 2 933,46 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,72 zł z VAT 59,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

NOWOŚĆ!

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.

Producent: TP-Link

296,89 zł z VAT 241,37 zł netto

szt

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

16 409,18 zł z VAT 13 340,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator