WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

Producent: brak danych

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP EPON C+ do urządzeń OLT ExtraLink.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,49 zł z VAT 11,78 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U to najnowszy produkt dostępowy EPON OLT z 8 portami PON.

4 206,60 zł z VAT 3 420,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator