WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Stelaż zapasu kabla wykonany jest z aluminium o grubości 5mm oraz szerokości 30mm. Stelaże wyposażone są w otwory umożliwiające ich bezpośredni montaż na  słupach, ścianach, a także pozwalające zamocować do nich mufy. Użycie stelaża gwarantuje prawidłowy promień gięcia kabla i umożliwia bezpieczne gromadzenie zapasu kabla liniowego o różnych średnicach.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Dystans do stelaża zapasu kabla 200mm

26,20 zł z VAT 21,30 zł netto

szt

Dystans do stelaża zapasu kabla 120mm

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Rozstaw śrub mocujących mufę: 157 x 81,5 mm (pion x poziom)

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4112 (12)

10,33 zł z VAT 8,40 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

195,88 zł z VAT 159,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

24,12 zł z VAT 19,61 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

15,71 zł z VAT 12,77 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa/naścienna FDB-0212G, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa/naścienna FDB-0212G, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 12 wyjść.

65,14 zł z VAT 52,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obudowa ze stelażem zapasu kabla ZK-50/50/20

230,99 zł z VAT 187,80 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufy GFP-16N/24N

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator