WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Blacha montażowa pod mufę. Rozstaw śrub mocujących mufę: 157 x 81,5 mm (pion x poziom).

Pasuje do muf m.in.: 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara

Wersja z dwoma miejscami na kasety ze splitterem

Producent: Telcoline

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa/naścienna FDB-0216G, 2 wejścia, 16 wyjść, czarna

68,29 zł z VAT 55,52 zł netto

szt

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

67,75 zł z VAT 55,08 zł netto

szt

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

101,94 zł z VAT 82,88 zł netto

szt

Blacha - adapter AD2 do mocowania mufy w ALU 500M, 500, 600

Blacha - adapter AD2 do mocowania mufy w ALU 500M, 500, 600

Rozstaw śrub mocujących mufę: 120 x 81,5 mm (pion x poziom)

14,70 zł z VAT 11,95 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufy GFP-16N/24N

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,47 zł z VAT 30,46 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Hak słupowy M12 300mm

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Tenda F9

Tenda F9

Router WiFi, 2.4 GHz, 600 Mb/s, High Power

Producent: Tenda

105,90 zł z VAT 86,10 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

8-portowy switch zewnętrzny z 7 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+, SwitchOS, przeznaczony do sieci GPEN

Producent: MikroTik

548,58 zł z VAT 446,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Dystans do stelaża zapasu kabla 200mm

26,20 zł z VAT 21,30 zł netto

szt

Blacha - adapter AD9 do mocowania mufy w ALU 500M, 500, 600

Blacha - adapter AD9 do mocowania mufy w ALU 500M, 500, 600

Rozstaw śrub mocujących mufę: 130 x 81,5 mm (pion x poziom)

14,70 zł z VAT 11,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator