WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

60,76 zł z VAT 49,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.
  • Do zestawu dołączono 16x - osłona spawu 60mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~5.0-8.0mm.

Producent: Telcom

14,05 zł z VAT 11,42 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

11,06 zł z VAT 8,99 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G, 2 wejścia, 16 wyjść

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

11-otworowy stalowy poprzecznik z regulowanym systemem mocowania na słupach o przekroju prostokątnym.

Producent: Telcoline

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator