WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

61,88 zł z VAT 50,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.
  • Do zestawu dołączono 16x - osłona spawu 60mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,32 zł z VAT 35,22 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

3,69 zł z VAT 8,56 zł 3,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,48 zł z VAT 3,64 zł netto

szt

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,18 zł z VAT 0,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

11-otworowy stalowy poprzecznik z regulowanym systemem mocowania na słupach o przekroju prostokątnym.

Producent: Telcoline

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Puszka odgałęźna 8 portowa

15,87 zł z VAT 12,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator