WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0216G-C, 2 wejścia, 16 wyjść

98,18 zł z VAT 79,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0216G-C wyposażona jest w dwa wejścia na kabel magistralny i 16 wyjść na kable klienckie. Wejścia na kable magistralne mają przepust typu dyby umożliwiający przeprowadzenie kabli bez rozcinania. Otwory wyjściowe zabezpieczone są gumowymi zatyczkami. Mufa ma solidną konstrukcję, a dwie zewnętrzne klamry dociskają pokrywę i zapobiegają rozszczelnieniu. 

Wewnątrz przełącznicy znajduje się odchylana tacka. W dolnej części tacki wyznaczono miejsce na spawy. Pod tacką dostępna jest przestrzeń na ukrycie zapasu kabla. Mufa wyposażona jest w ramkę, na której można zamontować adaptery. Ramkę można wyciągnąć w razie potrzeby. 

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 100 × 240 × 295 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,42 zł z VAT 79,20 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

11-otworowy stalowy poprzecznik z regulowanym systemem mocowania na słupach o przekroju prostokątnym.

Producent: Telcoline

56,70 zł z VAT 46,10 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Puszka odgałęźna 4 portowa

12,78 zł z VAT 10,39 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

134,67 zł z VAT 109,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator