WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

20,47 zł z VAT 16,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

16,56 zł z VAT 13,46 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,43 zł z VAT 7,67 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator