WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

21,11 zł z VAT 17,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

17,07 zł z VAT 13,88 zł netto

szt

Półka do szafy 19", wysuwana, 600mm

125,50 zł z VAT 102,03 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 9U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 9U 19", 460x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

302,00 zł z VAT 245,53 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,51 zł z VAT 7,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

25,07 zł z VAT 20,38 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

28,50 zł z VAT 23,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator