WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

Producent: Opto

29,64 zł z VAT 24,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 15m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,27 zł z VAT 23,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

39,88 zł z VAT 32,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,83 zł z VAT 18,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator