WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX Aramid Z-XOTKtcdD 02x652D (Span 80m)

Producent: Optix

1,13 zł z VAT 0,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel OPTIX kabel Aramid Z-XOTKtcdD
  • lekka konstrukcja jednotubowa (~20kg/km)
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (~5.5mm)
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
  • powłoka HDPE
  • odporność na promienie UV
  • zakres temperaturowy -40°C – 70°C
  • wzmocniony 2 prętami ARP (ø 0.4mm) oraz włóknami aramidowymi
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Aramid Z-XOTKtcdD
  • maksymalne naprężenie instalacyjne: 1200N
Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Ośrodek kabla jest zabezpieczony przed penetracją przez wodę przy użyciu pęcznięjących włókien. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty arp. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesłach do 80m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

11,27 zł z VAT 9,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

15,67 zł z VAT 12,74 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,11 zł 4,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,55 zł z VAT 37,03 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,55 zł z VAT 37,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 6.8 mm, G.652D, span 70m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 6.8 mm, G.652D, span 70m

Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 70m

Producent: FiberHome

1,53 zł z VAT 1,24 zł netto

szt

3,79 zł z VAT 3,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator