WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Producent: TP-Link

269,37 zł z VAT 219,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

27,64 zł z VAT 22,47 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

12,51 zł z VAT 10,17 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

102,04 zł z VAT 82,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216-1G-12XS-2XQ, CRS504-4XQ-IN, CRS518-16XS-2XQ-RM

Producent: MikroTik

411,88 zł z VAT 334,86 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

179,37 zł z VAT 145,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator