WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Producent: TP-Link

269,37 zł z VAT 219,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

10,17 zł z VAT 8,27 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

11,14 zł z VAT 9,06 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

90,84 zł z VAT 73,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

116,10 zł z VAT 94,39 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

159,64 zł z VAT 129,79 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator