WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

9,07 zł z VAT 7,37 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,93 zł z VAT 8,07 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

80,97 zł z VAT 65,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

183,26 zł z VAT 148,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator