WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Produkty z tej samej kategorii

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

215,93 zł z VAT 175,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator