WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Producent: TP-Link

269,37 zł z VAT 219,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

10,52 zł z VAT 8,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP28 25G Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

NOWOŚĆ!

237,73 zł z VAT 193,28 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

415,33 zł z VAT 337,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator