WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netis GP8501GP GPON Terminal 1xPOTS 1x RJ-45 1x FXS VoIP

Producent: Netis

190,65 zł z VAT 155,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

GP8501GP to domowy optyczny terminal sieciowy zaprojektowany dla gospodarstw domowych i małych biur (SOHO). Urządzenie oferuje jeden port telefoniczny, GPON wraz z jednym GE/FE automatycznie negocjującym połączenie i obsługą auto-MDI/MDIX portem Ethernet. Dzięki technologii GPON, GP8501GP zapewnia szybką przepustowość danych przez światłowód optyczny o tempie wysyłania 1.25Gbps oraz pobierania 2.5Gbps. W ten sposób możnesz cieszyć się szybkimi usługami głosowymi, danych oraz wideo.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodne z ITU-T G.984.2 Klasa B+.
  • Do 1.25Gbps wysyłania i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans transferu danych do 20Km.
  • Obsługuje SIP i protokół głosowy H.248.
  • Obsługa wielu trybów mapowania.
  • IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
  • Obsługa filtrowania VLAN, transparentnych transmisji VLAN, agregacji VLAN N:1 i tłumaczenia VLAN 1:1.
  • Zarządzanie lokalne oparte o stronę www (GUI) oraz efektywne funkcje zdalnego zarządzania
  • 1 Port SC/APC GPON, 1 Port telefoniczny RJ11, 1 Port LAN RJ45 10/100/1000Mbps automatycznie negocjujący połączenie wraz z obsługą auto MDI/MDIX

Produkty z tej samej kategorii

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: UPLink

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

79,59 zł z VAT 64,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator