WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

Producent: Huawei

20 851,08 zł z VAT 16 952,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 38,01 zł

Dostępność: Dostępny

Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Jest to kompletny zestaw wyposażony w zasilanie 1x230V + 1x48V, dwie płyty uplinkowe 4x1 GE oraz 8-portową płytę GPON obsadzoną wkładkami C+.

Oferowany produkt to terminal OLT firmy Huawei łączony w sobie funkcjonalność przełącznika agregacyjnego i routera brzegowego. Wyposażony jest w płytę GPON GPBH posiadającą 8 wkładek C+, moduł zasilający MPWD i płyty MCUD. Prędkość przełączania backplane wynosi 720 Gb/s, a prędkość przełączania płyty kontrolnej 512 Gb/s.

Urządzenie posiada łącznie 8 gigabitowych portów Ethernet odpowiadających za uplink. Dzięki modułowi MPWD terminal może być zasilany napięciem AC 230 V. Oprócz dołączonej w zestawie płyty GPBH w obudowie zmieści się jeszcze jedna, dodatkowa płyta serwisowa.

W zestawie:
  • 1x HUAWEI-H807GPBH (płyta GPON, 8 portów);
  • 1x HUAWEI-H801MPWD (płyta zasilająca, AC 230V);
  • 2x HUAWEI-H80MCUD01 (płyta kontrolna / uplinkowa, 4x 1 GE);
  • 1x HUAWEI-MA5608T (kompletne urządzenie);
  • 8x HUAWEI-SSX1T1LTD (wkładki GPON OLT C+).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

20 219,23 zł z VAT 16 438,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A SMU01C Embedded Power Supply

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A SMU01C Embedded Power Supply

Siłownia telekomunikacyjna ETP4830-A1 firmy Huawei, wyposażona w dwa prostowniki R4815N (48 V / 15 A).

Producent: Huawei

3 123,36 zł z VAT 2 539,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UFiber GP-C+ moduł SFP (UF-GP-C+)

Ubiquiti UFiber GP-C+ moduł SFP (UF-GP-C+)

Złącze SC/UPC, upstream 1.25 Gbps / downstream 2.5 Gbps, transmisja do 20km

Producent: Ubiquiti Networks

430,67 zł z VAT 350,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator