WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,20 zł z VAT 5,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

55,08 zł z VAT 44,78 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

7,84 zł z VAT 6,37 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator