WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

Producent: MikroTik

283,90 zł z VAT 230,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox) to switch wyposażony w 5 slotów SFP, mający obudowę przystosowaną do wykorzystania na zewnątrz budynków. Przełącznik posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz i 128 MB pamięci RAM. W zestawie znajdują się akcesoria umożliwiające montaż na słupie. FiberBox doskonale nadaje się do zastosowania przy bazach, do których trzeba doprowadzić kabel o długości przekraczającej możliwości zwykłej skrętki.

W zestawie dołączony jest jeden moduł SFP S-RJ01 ze złączem RJ45!

FiberBox posiada system RouterOS z licencją Level 5. Zasilany jest poprzez wtyk DC (zakres napięcia 10 - 28 V), w zestawie dołączono zasilacz 24 V, 0.8 A.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • w zestawie jeden moduł S-RJ01 (SFP ze złączem RJ45)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją level 5
CRS105-5S-FB
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G SFP
1x S-RJ01 RJ45 w zestawie
Maksymalny pobór mocy
11 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 70 st. C
Wymiary
125 x 178 x 48 mm
Diody LED
9 diod LED
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,50 zł z VAT 8,54 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1016DE

TP-Link TL-SG1016DE

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

302,58 zł z VAT 246,00 zł netto

szt

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

361,32 zł z VAT 293,76 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

247,76 zł z VAT 201,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ES-24-500W) EdgeSwitch 24, 500W

2 322,77 zł z VAT 1 888,43 zł netto

szt

Ubiquiti (US-8-150W) UniFi Switch 8, 150W

856,84 zł z VAT 696,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator