WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

Producent: MikroTik

281,29 zł z VAT 228,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox) to switch wyposażony w 5 slotów SFP, mający obudowę przystosowaną do wykorzystania na zewnątrz budynków. Przełącznik posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz i 128 MB pamięci RAM. W zestawie znajdują się akcesoria umożliwiające montaż na słupie. FiberBox doskonale nadaje się do zastosowania przy bazach, do których trzeba doprowadzić kabel o długości przekraczającej możliwości zwykłej skrętki.

W zestawie dołączony jest jeden moduł SFP S-RJ01 ze złączem RJ45!

FiberBox posiada system RouterOS z licencją Level 5. Zasilany jest poprzez wtyk DC (zakres napięcia 10 - 28 V), w zestawie dołączono zasilacz 24 V, 0.8 A.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • w zestawie jeden moduł S-RJ01 (SFP ze złączem RJ45)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją level 5
CRS105-5S-FB
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G SFP
1x S-RJ01 RJ45 w zestawie
Maksymalny pobór mocy
11 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 70 st. C
Wymiary
125 x 178 x 48 mm
Diody LED
9 diod LED
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1016DE

TP-Link TL-SG1016DE

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

327,51 zł z VAT 266,27 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

496,10 zł z VAT 403,33 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

szt

RouterBoard wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

RouterBoard wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

Urządzenie złożone z wAP R oraz R11e-LTE

Producent: MikroTik

424,49 zł z VAT 345,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link T2500-28TC (TL-SL5428E)

TP-Link T2500-28TC (TL-SL5428E)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty 10/100Mb/s, 4 porty Gb

Producent: TP-Link

710,94 zł z VAT 578,00 zł netto

szt

D-Link DGS-1510-28

D-Link DGS-1510-28

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

1 216,54 zł z VAT 989,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator