WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Hak nakrętkowy Ø12 do śrub hakowych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/APC (ZTE chipset)

86,70 zł z VAT 70,49 zł netto

szt

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

420,89 zł z VAT 342,19 zł netto

szt

Mercusys MW302R

Mercusys MW302R

Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 3 porty fast Ethernet i dwiezewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi

Producent: Mercusys

60,45 zł z VAT 49,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

38,36 zł z VAT 31,19 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8x portów PoE, 802.3af/at + 4x sloty SFP, RouterOS L5

Producent: MikroTik

814,46 zł z VAT 662,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt przelotowy Belg I-TASMA

9,41 zł z VAT 7,65 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy 500.PAT 380mm

Uchwyt odciągowy 500.PAT 380mm

Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 3-7 mm

Producent: Telcoline

10,58 zł z VAT 8,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator