WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

64,55 zł z VAT 52,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa naścienna FDB-0212F wyposażona jest w dwa wejścia na kabel magistralny i 12 wyjść na kable klienckie. W przełącznicy znajduje się ramka, w której można zamontować 12 adapterów SC simplex. W razie potrzeby ramkę można wymontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na ścianie. Jest szczelna, dlatego może być używana na zewnątrz budynków. W zestawie znajdują się kołki do montażu na ścianie, (nie ma uchwytów do instalacji na słupie).

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 65 × 220 × 235 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (biały)

1,91 zł z VAT 1,55 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,66 zł z VAT 15,98 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

42,62 zł z VAT 34,65 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,23 zł z VAT 3,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa pozioma T-TH011, 2 wejścia, 2 wyjścia

93,25 zł z VAT 75,81 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

136,11 zł z VAT 110,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator