WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

66,73 zł z VAT 54,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa naścienna FDB-0212F wyposażona jest w dwa wejścia na kabel magistralny i 12 wyjść na kable klienckie. W przełącznicy znajduje się ramka, w której można zamontować 12 adapterów SC simplex. W razie potrzeby ramkę można wymontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na ścianie. Jest szczelna, dlatego może być używana na zewnątrz budynków. W zestawie znajdują się kołki do montażu na ścianie, (nie ma uchwytów do instalacji na słupie).

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 65 × 220 × 235 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: brak danych

1,60 zł z VAT 1,30 zł netto

szt

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: brak danych

1,32 zł z VAT 1,07 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (biały)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (brązowy)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 24 wyjścia

88,81 zł z VAT 72,20 zł netto

szt

Przełącznica naścienna światłowodowa SXOB-SC-SX-16

122,75 zł z VAT 99,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator