WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0212G-C, 2 wejścia, 12 wyjść

74,10 zł z VAT 60,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0212G-C wyposażona jest w dwa wejścia na kabel magistralny i 12 wyjść na kable klienckie. Wejścia na kable magistralne mają przepust typu dyby umożliwiający przeprowadzenie kabli bez rozcinania. Otwory wyjściowe zabezpieczone są gumowymi zatyczkami. Mufa ma solidną konstrukcję, a dwie zewnętrzne klamry dociskają pokrywę i zapobiegają rozszczelnieniu. 

Wewnątrz przełącznicy znajduje się odchylana tacka. W dolnej części tacki wyznaczono miejsce na spawy. Pod tacką dostępna jest przestrzeń na ukrycie zapasu kabla. Uchwyty na spawy są zakrzywione, dzięki czemu osłonki lepiej trzymają się w wyznaczonym miejscu.
Mufa wyposażona jest w ramkę na adaptery.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

11,34 zł z VAT 9,22 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

33,96 zł z VAT 27,61 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

22,99 zł z VAT 18,69 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,15 zł z VAT 34,27 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

522,20 zł z VAT 424,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa HOR FOSC-A

Mufa światłowodowa HOR FOSC-A

DOME FOSC-A jest mufą przelotową/poziomą (horyzontalną) wyposażoną w 6 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

213,61 zł z VAT 173,67 zł netto

szt

Przełącznica naścienna światłowodowa SXOB-SC-SX-16

122,75 zł z VAT 99,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator