WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 40KM, DDM (S-C59DLC40D)

Producent: MikroTik

195,79 zł z VAT 159,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1590 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
 
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1.25Gbps LC SM DDM
Długość fali
1590 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
40 km

Produkty z tej samej kategorii

1 810,56 zł z VAT 1 472,00 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1611

1000Base-LX (1611nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

261,06 zł z VAT 212,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator