WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

Producent: MikroTik

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Q+DA0001 40 Gb/s QSFP+ direct attach cable 1m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo QSFP+ np. CRS326-24S+2Q+RM. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 1m.

Q+DA0001
 
Typ połączenia
QSFP+ do QSFP+
Min. promień gięcia
35 mm
Długość kabla
1 m
Temp. pracy
0°C do +70°C
Maks. prędkość transmisji
40 Gb/s
Przewód
AWG 30
Materiał płaszcza
PVC

Produkty Pokrewne/Powiązane

Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 843,94 zł z VAT 1 499,14 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Koszulka T-Shirt Mikrotik M (MTTS-M)

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik L (MTTS-L)

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

szt

Patch panel telefoniczny kat. 3, 25x RJ45

131,61 zł z VAT 107,00 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

200,77 zł z VAT 163,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Wersja podłączana przez taśmę IDE

Producent: brak danych

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 40KM, DDM (S-C55DLC40D)

201,74 zł z VAT 164,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator