WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24S-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia

Producent: Telcoline

106,89 zł z VAT 86,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-24S-WH posiada cztery wejścia na kable magistralne (w tym dwa dławikowe PG13.5) oraz 24 wyjścia na kable klienckie. Przeznaczona jest do montażu naściennego lub na słupie telekomunikacyjnym. 

Mufa wykonana jest z tworzywa PC+ABS, które chroni przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi (temp. od -35°C do +75°C, wilgoć, promieniowanie UV), substancjami chemicznymi oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami i pyłami. Urządzenie posiada stopień ochrony IP65 (6 - Ochrona pyłoszczelna, 5 - Ochrona przed strumieniem wody lanym na obudowę z dowolnej strony).

Wnętrze mufy wyposażone jest w odchylaną płytę na której znajdują się 24 otwory do montazu adapterów światłowodowych typu SC simplex lub LC duplex. Miejsce pod płytą zagospodarowane jest na ułożenie do 24 spawów światłowodowych oraz organizację włókien i cienkich przewodów. Wyjścia na kable abonenckie wyposażone są w uszczelnienia z tworzywa sztucznego zapewniające szczelność urządzenia.  

Zastosowanie:
  • sieci napowietrzne
  • kanalizacja teletechniczna
  • instalacje naścienne wewnętrzne i zewnętrzne
W zestawie:
  • metalowe obejmy zaciskowe (cybanty)
  • osłony spawów: 8 
  • plastikowe opaski zaciskowe
  • kołki i wkręty do montażu naściennego
  • kluczyk do zamknięcia mufy 
Dane techniczne
 
Wymiary
300 x 175 x 92 mm
Rozstaw otworów pod tackę montażową
128 x 80 mm
Ilość otworów wejściowych
4 (2x 16 mm - rozkładane, 2x PG13.5 - dławikowe)
Ilość otworów wyjściowych
24 x 9 mm 
Zintegrowana tacka spawów (pod płytą z miejscami na adaptery)
Tak
Temperatura pracy
w zakresie -35°C ~+75°C
Ilość miejsc na spawy
24
Ilość miejsc na adaptery
 24 (SC Simplex/LC Duplex)
Stopień ochrony
IP65
Materiał
Tworzywo PC+ABS
Waga
1,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

14,49 zł z VAT 11,78 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

35,07 zł z VAT 28,51 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Dystans do stelaża zapasu kabla 120mm

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. 2 wejścia, 12 wyjść.

82,99 zł z VAT 67,47 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa DOME-01

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator