Mufa światłowodowa GFP-24S-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia
Producent: Telcoline
Dostępność: Dostępny
Zastosowanie:
  • sieci napowietrzne
  • kanalizacja teletechniczna
  • instalacje naścienne wewnętrzne i zewnętrzne
W zestawie:
  • metalowe obejmy zaciskowe (cybanty)
  • osłony spawów: 8
  • plastikowe opaski zaciskowe
  • kołki i wkręty do montażu naściennego
  • kluczyk do zamknięcia mufy
Dane techniczne
Wymiary
300 x 175 x 92 mm
Rozstaw otworów pod tackę montażową
128 x 80 mm
Ilość otworów wejściowych
4 (2x 16 mm - rozkładane, 2x PG13.5 - dławikowe)
Ilość otworów wyjściowych
24 x 9 mm
Zintegrowana tacka spawów (pod płytą z miejscami na adaptery)
Tak
Temperatura pracy
w zakresie -35°C ~+75°C
Ilość miejsc na spawy
24
Ilość miejsc na adaptery
 24 (SC Simplex/LC Duplex)
Stopień ochrony
IP65
Materiał
Tworzywo PC+ABS
Waga
1,5 kg
Produkty Pokrewne/Powiązane
Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24N-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia
szt
Płyta/mocowanie do blachy montażowej pod duże mufy GFP-16N/24N
szt
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany
Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.
Producent: Maxcable
TP-Link TX201
TP-Link TX201
Karta sieciowa ze złączem PCI Express 2.1 x 1, 2.5 Gb/s
Producent: TP-Link
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Injector PoE (prod. Cz) 15 cm
MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)
BESTSELLER
Bezprzewodowy router dual band.
Producent: MikroTik
MikroTik RouterBOARD L23UGSR-5HaxD2HaxD
Platforma wyposażona w moduł radiowy MIMO 2x2 pracujący w standardzie 802.11ax, paśmie 2,4 GHz i 5 GHz do 1800 Mb/s z 4x gniazdami MMCX do podłączenia zewnętrznej anteny