WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

Producent: MikroTik

253,28 zł z VAT 205,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 direct attach cable 3m

Kabel Direct Attach XQ+DA0003 służy do połączenia dowolnych dwóch urządzeń MikroTik 100 Gigabit (CCR2216 czy CRS504). Kabel ma zintegrowane moduły QSFP28. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Kabel ma trzy metry długości (dostępna jest również wersja MikroTik XQ+DA0001 o długości 1 metra). Jest dość elastyczny – możesz trzymać swoje urządzenia osobno lub jeden na drugim.

XQ+DA0001
 
Typ połączenia
QSFP28
Min. promień gięcia
35 mm
Długość kabla
3 m
Temp. pracy
0°C do +70°C
Maks. prędkość transmisji
100G
Przewód
AWG 30
Materiał płaszcza
PVC

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 539,61 zł z VAT 2 877,73 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 CPU (16-rdzeni, 2GHz na rdzeń) i Marvell Prestera Aldrin2 switch-chip, 16GB RAM, 2x sloty 100G QSFP, 14x slotów 25G SFP28, 2x sloty M.2 SATA, RouterOS L6

Producent: MikroTik

12 347,48 zł z VAT 10 038,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafa stojąca instalacyjna 19" 42U, 800mm, czarna

Szafa stojąca instalacyjna 19" 42U, 800mm, czarna

Szafa stojąca jednosekcyjna Lanberg FF01-6842-12B

Producent: Lanberg

2 590,50 zł z VAT 2 106,10 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

177,29 zł z VAT 144,14 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

2 653,12 zł z VAT 2 157,01 zł netto

szt

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Simplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Simplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Simplex

Producent: StalFlex

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Uchwyt montażowy dla MikroTik RB5009. Pozwala zamontować do 4x routerów RB5009UG+S+IN w jednej przestrzeni montażowej 1U

Producent: MikroTik

31,66 zł z VAT 25,74 zł netto

szt

MikroTik Wireless out of band management USB stick (Woobm-USB)

94,98 zł z VAT 77,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator