WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netgear AGM731F

Producent: Netgear

658,05 zł z VAT 535,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Opis Techniczny:
 
Kod Producenta
AGM731F
Trunk
Nie
Montaż w szafach RACK
Brak
Możliwość mocowania do podłoża
Nie
Informacje dodatkowe
- Mały rozmiar modułu umożliwia zastosowanie wielu połączeń światłowodowych
- Spełnia standardy SFP GBIC umożliwiając współpracę ze slotami SFP GBIC w każdym switchu
- Obsługa połączeń 1000BASE-SX
- Złącze LC
- Obsługa obu rodzai kabla światłowodowego 50um i 62.5um MulitiMode
- Stwórz połączenie światłowodowe w urządzeniach:

- GSM7328S
- GSM7352S
- GSM7324
- GSM7312
- GSM7248
- GSM7212
- FSM7352S
- FSM7328S
- FSM7326P
- FSM7326P
- GS748T
- GS724T
- GS716T
- FS750T2
- FS726TP
- FS726T
- JGS524F

Produkty z tej samej kategorii

Signamax 065-77BSM

Signamax 065-77BSM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

75,69 zł z VAT 61,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator