WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netgear AGM731F

Producent: Netgear

658,05 zł z VAT 535,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Opis Techniczny:
 
Kod Producenta
AGM731F
Trunk
Nie
Montaż w szafach RACK
Brak
Możliwość mocowania do podłoża
Nie
Informacje dodatkowe
- Mały rozmiar modułu umożliwia zastosowanie wielu połączeń światłowodowych
- Spełnia standardy SFP GBIC umożliwiając współpracę ze slotami SFP GBIC w każdym switchu
- Obsługa połączeń 1000BASE-SX
- Złącze LC
- Obsługa obu rodzai kabla światłowodowego 50um i 62.5um MulitiMode
- Stwórz połączenie światłowodowe w urządzeniach:

- GSM7328S
- GSM7352S
- GSM7324
- GSM7312
- GSM7248
- GSM7212
- FSM7352S
- FSM7328S
- FSM7326P
- FSM7326P
- GS748T
- GS724T
- GS716T
- FS750T2
- FS726TP
- FS726T
- JGS524F

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

140,28 zł z VAT 114,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Planet MGB-SX

Planet MGB-SX

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator