WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m

Producent: Opto

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka szybkozłączek UY/UY2/UR

38,87 zł z VAT 31,60 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

TP-Link TL-SG2216

TP-Link TL-SG2216

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T1600G-18TS

Producent: TP-Link

453,44 zł z VAT 368,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, szara

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

szt

Pigtail FC/APC, SM, 1m

9,77 zł z VAT 7,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator