WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,77 zł z VAT 4,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

WYPRZEDAŻ

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

17,22 zł z VAT 70,11 zł 14,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny

Producent: Lanberg

454,60 zł z VAT 369,59 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 806,46 zł z VAT 1 468,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM1, 1m

6,17 zł z VAT 5,02 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,70 zł z VAT 3,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator