WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, LC SM, 160km, CWDM TX1470-1610, DDM

Producent: Optec

1 447,71 zł z VAT 1 177,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1470-1610 nm (8 długości fali)
Długość fali RX
otwarta nm
Zasięg portu
41dB (160km)
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Coarse Wave  Division Multiplexing (CWDM)
tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

1 457,55 zł z VAT 1 185,00 zł netto

szt

896,06 zł z VAT 728,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator