WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, LC SM, 160km, Dual Fiber TX1550

Producent: Optec

1 671,57 zł z VAT 1 359,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
160 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

140,08 zł z VAT 113,89 zł netto

szt

976,50 zł z VAT 793,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator