WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, LC SM, 160km, Dual Fiber TX1550

Producent: Optec

1 671,57 zł z VAT 1 359,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
160 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

1000Base-LX (1550nm), SM LC, 80km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

189,06 zł z VAT 153,71 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

111,22 zł z VAT 90,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator