WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP+ 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM

Producent: Optec

1 845,00 zł z VAT 1 500,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Opnext TRS5020EN
  • Avago AFCT-701SDZ
  • Merge Optics TRX10GDL0610
  • Cisco SFP-10G-LR
  • Finisar FTLF1428P2BNV
Port
1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX
1310
Długość fali RX
1310
Zasięg portu
20km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP+

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

211,20 zł z VAT 171,71 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

200,82 zł z VAT 163,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator