WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP+ 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM

Producent: Optec

1 845,00 zł z VAT 1 500,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Opnext TRS5020EN
  • Avago AFCT-701SDZ
  • Merge Optics TRX10GDL0610
  • Cisco SFP-10G-LR
  • Finisar FTLF1428P2BNV
Port
1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX
1310
Długość fali RX
1310
Zasięg portu
20km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP+

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

104,45 zł z VAT 84,92 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

294,36 zł z VAT 239,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator