WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP+ 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM

Producent: Optec

1 845,00 zł z VAT 1 500,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Opnext TRS5020EN
  • Avago AFCT-701SDZ
  • Merge Optics TRX10GDL0610
  • Cisco SFP-10G-LR
  • Finisar FTLF1428P2BNV
Port
1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX
1310
Długość fali RX
1310
Zasięg portu
20km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP+

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

106,35 zł z VAT 86,46 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

116,01 zł z VAT 94,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator