WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP+ 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM

Producent: Optec

1 845,00 zł z VAT 1 500,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Opnext TRS5020EN
  • Avago AFCT-701SDZ
  • Merge Optics TRX10GDL0610
  • Cisco SFP-10G-LR
  • Finisar FTLF1428P2BNV
Port
1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX
1310
Długość fali RX
1310
Zasięg portu
20km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP+

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 324,37 zł z VAT 1 076,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

213,23 zł z VAT 173,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator