WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Izopropanol Cleanser IPA 1l

27,97 zł z VAT 22,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Izopropanol Cleanser IPA 1 litr

Produkty Pokrewne/Powiązane

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml.

7,45 zł z VAT 6,06 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

23,07 zł z VAT 18,76 zł netto

szt

Netis WF2411i

Netis WF2411i

Wersja bez odkręcanej anteny

Producent: Netis

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

BESTSELLER

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciska wszystkie rodzaje wtyków: linka, drut, ekranowane, nieekranowane, krótkie, długie.

41,76 zł z VAT 33,95 zł netto

szt

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 1.5 do 3.3 mm.

122,48 zł z VAT 99,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

103,49 zł z VAT 84,14 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 10mm (100szt)

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator