WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 1x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

0,59 zł z VAT 0,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PE

Producent: ZTT

1,05 zł z VAT 0,85 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,58 zł z VAT 2,91 zł netto

szt

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: Optix

0,69 zł z VAT 0,56 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

523,80 zł z VAT 425,85 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 550,57 zł z VAT 1 260,63 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

0,92 zł z VAT 0,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator