WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 1x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

0,54 zł z VAT 0,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy prosty 40

26,75 zł z VAT 21,75 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,45 zł z VAT 3,62 zł netto

szt

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C)

399,75 zł z VAT 325,00 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 12J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 513,95 zł z VAT 1 230,85 zł netto

szt

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Kabel abonencki S-NOTKSp 2J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator