WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 1x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

0,63 zł z VAT 0,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,73 zł z VAT 3,03 zł netto

szt

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: Optix

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Maseczki ochronne, medyczne, jednorazowe, 50szt.

Maseczki ochronne, medyczne, jednorazowe, 50szt.

Posiadają certyfikat medyczny. Opakowanie 50szt. 3-warstwowe.

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink 4F Cable (KRP indoor/ outdoor)

1,07 zł z VAT 0,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator