WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

0,75 zł z VAT 0,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 40

27,99 zł z VAT 22,76 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

4 918,77 zł z VAT 6 013,36 zł 3 999,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 2J DUCT, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód ZTT 2J DUCT, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji w kanalizacji teletechnicznej

Producent: ZTT

1,05 zł z VAT 0,85 zł netto

szt

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

3 683,85 zł z VAT 2 995,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator