WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

0,66 zł z VAT 0,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy prosty 40

27,99 zł z VAT 22,76 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

0,92 zł z VAT 0,75 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Ubiquiti (RD-5G30-LW) Airmax RocketDish 5GHz 30 dBi Light Weight

411,31 zł z VAT 334,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 24 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

4 693,68 zł z VAT 3 816,00 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 495,20 zł z VAT 1 215,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator