WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

0,75 zł z VAT 0,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,95 zł z VAT 3,21 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,95 zł z VAT 3,21 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,71 zł z VAT 3,83 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 4J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 126,45 zł z VAT 915,81 zł netto

szt

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Kabel abonencki S-NOTKSp 2J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator