WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Producent: brak danych

248,66 zł z VAT 202,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 617,68 zł z VAT 2 941,20 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

89,74 zł z VAT 72,96 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

62,41 zł z VAT 50,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator