WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Producent: Opto

321,29 zł z VAT 261,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 144,94 zł 79,00 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

4 674,42 zł z VAT 3 800,34 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

192,65 zł z VAT 156,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

25,61 zł z VAT 20,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m

48,38 zł z VAT 39,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator