WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

Producent: XDK

3 741,44 zł z VAT 3 041,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Produkty serii ExtraLink są to urządzenia OLT (Optical Line Terminal) w obudowie 1U.
 
Extralink OLT to nowa generacja urządzeń GEPON, które są stosowane głównie przez operatorów telekomunikacyjnych w trybie FTTX (Fiber-to-the x). Może zapewnić użytkownikowi dostęp do kompleksowych usług, takich jak szerokopasmowy dostęp do internetu, VOIP, IPTV oraz CATV
 
Urządzenia posiadają cechę wysokiej integracji, adaptacji, niezawodności, są elastyczne i zdolne do zapewniania QoS.
 
OLT integruje się z najnowszym standardem IEEE802.3ah EPON, pozwala to na duże transmisje danych, bezpieczeństwo danych, elastyczną budowę sieci światłowodowych.
 
Urządzenie w  pełni zarządzane przez www z rozbudowanym QoS. Różnorodność OAM (Operations, administration and management) - funkcja ta umożliwia automatyczną identyfikację ONU oraz wspieranie linku.
 
Najważniejsze cechy:
  • EPON: OLT 4GE obsługuje standard IEEE802.3ah oraz PRCCommunity standard (YD / T 1475-2006).
  • Wydajność systemów: ExtraLink OLT 4GE obsługuje jeden do czterech systemów EPON jednocześnie do 256 ONU oraz współczynnika sprzężenia 1/64.
  • Interfejs Uplink: elastyczna konstrukcja wspiera różne MAN interfejsy grup. Porty optyczne lub porty elektryczne są wybierane według stanu sieci
  • Rozmiar urządzenia: urządzenie 1U zajmuje niewiele miejsca i zużywa mało energii, zmniejszenie kosztów funkcji usług.
  • Ochrona magistrali światłowodowych: OLT 4GE podtrzymuje, że link może być automatycznie przełączane w celu ochrony włókien optycznych, kiedy pojawi się problem w światłowodzie.
  • Jest bardzo solidny i może być zasilany z dwóch źródeł zasilania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 116,01 zł 79,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

257,17 zł z VAT 209,08 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

81,99 zł z VAT 66,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

80,82 zł z VAT 65,71 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-NANO) UFiber Nano G, GPON CPE

307,34 zł z VAT 249,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator