WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

Producent: XDK

3 950,88 zł z VAT 3 212,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Produkty serii ExtraLink są to urządzenia OLT (Optical Line Terminal) w obudowie 1U.
 
Extralink OLT to nowa generacja urządzeń GEPON, które są stosowane głównie przez operatorów telekomunikacyjnych w trybie FTTX (Fiber-to-the x). Może zapewnić użytkownikowi dostęp do kompleksowych usług, takich jak szerokopasmowy dostęp do internetu, VOIP, IPTV oraz CATV
 
Urządzenia posiadają cechę wysokiej integracji, adaptacji, niezawodności, są elastyczne i zdolne do zapewniania QoS.
 
OLT integruje się z najnowszym standardem IEEE802.3ah EPON, pozwala to na duże transmisje danych, bezpieczeństwo danych, elastyczną budowę sieci światłowodowych.
 
Urządzenie w  pełni zarządzane przez www z rozbudowanym QoS. Różnorodność OAM (Operations, administration and management) - funkcja ta umożliwia automatyczną identyfikację ONU oraz wspieranie linku.
 
Najważniejsze cechy:
  • EPON: OLT 4GE obsługuje standard IEEE802.3ah oraz PRCCommunity standard (YD / T 1475-2006).
  • Wydajność systemów: ExtraLink OLT 4GE obsługuje jeden do czterech systemów EPON jednocześnie do 256 ONU oraz współczynnika sprzężenia 1/64.
  • Interfejs Uplink: elastyczna konstrukcja wspiera różne MAN interfejsy grup. Porty optyczne lub porty elektryczne są wybierane według stanu sieci
  • Rozmiar urządzenia: urządzenie 1U zajmuje niewiele miejsca i zużywa mało energii, zmniejszenie kosztów funkcji usług.
  • Ochrona magistrali światłowodowych: OLT 4GE podtrzymuje, że link może być automatycznie przełączane w celu ochrony włókien optycznych, kiedy pojawi się problem w światłowodzie.
  • Jest bardzo solidny i może być zasilany z dwóch źródeł zasilania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

Najniższa cena z 30 dni: 122,51 zł

92,25 zł z VAT 122,51 zł 75,00 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

544,95 zł z VAT 443,05 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

67,86 zł z VAT 55,17 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

MikroTik RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

Router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy. 5GHz, 802.11a/n, single chain oraz 1x port ethernet.

Producent: MikroTik

180,38 zł z VAT 146,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

98,01 zł z VAT 79,68 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-LOCO-20) UFiber LOCO, GPON CPE 20-pack

Ubiquiti (UF-LOCO-20) UFiber LOCO, GPON CPE 20-pack

Zestaw złożony z 20 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti

3 877,61 zł z VAT 3 152,53 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator