WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

Producent: XDK

3 741,44 zł z VAT 3 041,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Produkty serii ExtraLink są to urządzenia OLT (Optical Line Terminal) w obudowie 1U.
 
Extralink OLT to nowa generacja urządzeń GEPON, które są stosowane głównie przez operatorów telekomunikacyjnych w trybie FTTX (Fiber-to-the x). Może zapewnić użytkownikowi dostęp do kompleksowych usług, takich jak szerokopasmowy dostęp do internetu, VOIP, IPTV oraz CATV
 
Urządzenia posiadają cechę wysokiej integracji, adaptacji, niezawodności, są elastyczne i zdolne do zapewniania QoS.
 
OLT integruje się z najnowszym standardem IEEE802.3ah EPON, pozwala to na duże transmisje danych, bezpieczeństwo danych, elastyczną budowę sieci światłowodowych.
 
Urządzenie w  pełni zarządzane przez www z rozbudowanym QoS. Różnorodność OAM (Operations, administration and management) - funkcja ta umożliwia automatyczną identyfikację ONU oraz wspieranie linku.
 
Najważniejsze cechy:
  • EPON: OLT 4GE obsługuje standard IEEE802.3ah oraz PRCCommunity standard (YD / T 1475-2006).
  • Wydajność systemów: ExtraLink OLT 4GE obsługuje jeden do czterech systemów EPON jednocześnie do 256 ONU oraz współczynnika sprzężenia 1/64.
  • Interfejs Uplink: elastyczna konstrukcja wspiera różne MAN interfejsy grup. Porty optyczne lub porty elektryczne są wybierane według stanu sieci
  • Rozmiar urządzenia: urządzenie 1U zajmuje niewiele miejsca i zużywa mało energii, zmniejszenie kosztów funkcji usług.
  • Ochrona magistrali światłowodowych: OLT 4GE podtrzymuje, że link może być automatycznie przełączane w celu ochrony włókien optycznych, kiedy pojawi się problem w światłowodzie.
  • Jest bardzo solidny i może być zasilany z dwóch źródeł zasilania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

MikroTik RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

Router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy. 5GHz, 802.11a/n, single chain oraz 1x port ethernet.

Producent: MikroTik

148,88 zł z VAT 121,04 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

257,17 zł z VAT 209,08 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE 3FE WiFi E8081U (EPON)

255,23 zł z VAT 207,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.

Producent: TP-Link

276,75 zł z VAT 225,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

315,21 zł z VAT 256,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator