WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

6,95 zł z VAT 5,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (niebieski)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

639,35 zł z VAT 519,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

11,28 zł z VAT 9,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1.5m Loose Tube (Easy Strip)

4,98 zł z VAT 4,05 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator