WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,93 zł z VAT 7,26 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-1.6A-7Ah

182,66 zł z VAT 148,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

27,15 zł z VAT 22,07 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,31 zł z VAT 7,57 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 350 mm, 1U, szara

Półka do szafy 19", z otworami, 350 mm, 1U, szara

Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.

Producent: StalFlex

57,20 zł z VAT 46,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,42 zł z VAT 3,59 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator