WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

6,04 zł z VAT 4,91 zł netto

szt

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

10,10 zł z VAT 8,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator