WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

5,82 zł z VAT 4,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,72 zł z VAT 3,84 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,50 zł z VAT 4,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator