WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,08 zł z VAT 1,69 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (biały)

1,80 zł z VAT 1,46 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

446,00 zł z VAT 362,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,29 zł z VAT 7,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator