WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 1x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

655,20 zł z VAT 532,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

24,94 zł z VAT 20,28 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

482,47 zł z VAT 392,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Xiaomi Mi Router 4A

Xiaomi Mi Router 4A

Bezprzewodowy, dwupasmowy, router AC1200 z 3 gigabitowymi portami 10/100/1000Mb/s i 4 dookólnymi antenami o zysku 5 dBi (2,4 GHz) i 6 dBi (5 GHz)

Producent: Xiaomi

122,21 zł z VAT 99,36 zł netto

szt

Lanberg RO-030FE router N300

NOWOŚĆ!

Lanberg RO-030FE router N300

Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV

Producent: Lanberg

54,80 zł z VAT 44,55 zł netto

szt

TP-Link TL-WR820N

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-WR820N

Bezprzewodowy router N300 pracujący w pasmie 2,4 GHz

Producent: TP-Link

52,20 zł z VAT 42,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubą ochronną, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator