WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 2x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

867,08 zł z VAT 704,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

468,29 zł z VAT 380,72 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,89 zł z VAT 3,16 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 223,85 zł z VAT 995,00 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 6mm, 150m, żółty

552,27 zł z VAT 449,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły biały

Kabel abonencki S-NOTKSp 2J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 1x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 1x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator