WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 2x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

889,44 zł z VAT 723,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Adapter PoE 8-portowy

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubą ochronną, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

1 145,15 zł z VAT 931,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator