WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

Producent: ZTE

176,21 zł z VAT 143,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

ZTE F600 to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 4 GE porty (LAN) oraz 1 port GPON. Jest rozwiązaniem pozwalającym na realizację usługi Triple-Play (DATA, IPTV, HD).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netis WF2780 AC1200

Netis WF2780 AC1200

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, gigabitowe porty

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U to najnowszy produkt dostępowy EPON OLT z 8 portami PON.

4 206,60 zł z VAT 3 420,00 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator