WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

Producent: ZTE

175,74 zł z VAT 142,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

ZTE F600 to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 4 GE porty (LAN) oraz 1 port GPON. Jest rozwiązaniem pozwalającym na realizację usługi Triple-Play (DATA, IPTV, HD).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netis WF2780

Netis WF2780

Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy AC1200. Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, 5x gigabitowych portów.

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

77,95 zł z VAT 63,37 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

191,31 zł z VAT 155,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP GPON-OLT-C++, 2.5Gbps, TX1490/RX1310, DDM

NOWOŚĆ!

197,21 zł z VAT 160,33 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

76,25 zł z VAT 61,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator