WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

Producent: ZTE

216,55 zł z VAT 176,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

ZTE F600 to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 4 GE porty (LAN) oraz 1 port GPON. Jest rozwiązaniem pozwalającym na realizację usługi Triple-Play (DATA, IPTV, HD).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

96,05 zł z VAT 78,09 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

235,74 zł z VAT 191,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ZTE ZXA10 C300 Kit (GPON/EPON)

13 530,00 zł z VAT 11 000,00 zł netto

szt

HALNy ONT HL-4GQV SC/APC (GPON)

HALNy ONT HL-4GQV SC/APC (GPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+, 1x port Voice FXS (RJ-11), MU-MIMO 4x4, WiFi AC2000

Producent: HALNy Networks

465,05 zł z VAT 378,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator