WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

Producent: ZTE

175,29 zł z VAT 142,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

ZTE F600 to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 4 GE porty (LAN) oraz 1 port GPON. Jest rozwiązaniem pozwalającym na realizację usługi Triple-Play (DATA, IPTV, HD).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netis WF2780

Netis WF2780

Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy AC1200. Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, 5x gigabitowych portów.

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

111,59 zł z VAT 90,72 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

153,43 zł z VAT 124,74 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator