WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1351, DDM

Producent: Option

918,51 zł z VAT 746,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1351 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 20km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1351nm
Długość fali RX
1351nm
Zasięg portu
20km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty z tej samej kategorii

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 10KM, DDM (S+C55DLC10D)

731,06 zł z VAT 594,36 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1510nm, 10KM, DDM (S+C51DLC10D)

731,06 zł z VAT 594,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator