WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1491, DDM

Producent: Option

3 285,82 zł z VAT 2 671,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1491 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 80km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1491nm
Długość fali RX
1491nm
Zasięg portu
80km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1571, DDM

10000Base-LX (1571nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

3 285,82 zł z VAT 2 671,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1411, DDM

10000Base-LX (1411nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

916,10 zł z VAT 744,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator