WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1571, DDM

Producent: Option

3 285,82 zł z VAT 2 671,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1571 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 80km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1571nm
Długość fali RX
1571nm
Zasięg portu
80km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty z tej samej kategorii

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 10KM, DDM (S+C57DLC10D)

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1291, DDM

10000Base-LX (1291nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

785,23 zł z VAT 638,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator