WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

34,27 zł z VAT 27,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester RJ-45, RJ-11

22,69 zł z VAT 18,45 zł netto

szt

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Element stosowany w urządzeniach NanoStation M5 firmy Ubiquiti.

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

28,93 zł z VAT 23,52 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator