WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

29,95 zł z VAT 24,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester RJ-45, RJ-11

20,98 zł z VAT 17,06 zł netto

szt

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Element stosowany w urządzeniach NanoStation M5 firmy Ubiquiti.

7,76 zł z VAT 6,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator