WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,96 zł z VAT 5,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

66,74 zł z VAT 54,26 zł netto

szt

12x Pigtail LC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

66,74 zł z VAT 54,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator