WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

49,31 zł z VAT 40,09 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,54 zł z VAT 3,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator