WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2

Producent: Opto

5,55 zł z VAT 4,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

9,25 zł z VAT 7,52 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 806,03 zł z VAT 1 468,32 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2

6,05 zł z VAT 4,92 zł netto

szt

Pigtail FC/APC, SM, 2m

10,10 zł z VAT 8,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator