WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

4 937,22 zł z VAT 4 014,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

ExtraLink Predator OLT 1U to najnowszy produkt dostępowy EPON. OLT jest łatwy w instalacji oraz zapewnia wysoką wydajność. Mierzy 19 cali i można go zamontować w szafie rakowej. Obsługuje “Triple-Play”, CPN, IP Camera, Enterprise LAN oraz IOT.

Wymiary ramy urządzenia: 442 mm (długość) x 315 mm (szerokość) x 44 mm (wysokość). EPON OLT posiada 8 portów EPON SFP, 8 portów GE (miedzianych) i 8 portów SFP służących jako uplink i pracujących w trybie Combo oraz 1 port console i 1 port GE do zarządzania siecią.
 
Najważniejsze cechy:
  • Obsługuje 8 portów PON
  • Zarządzanie EMS oparte na standardowym protokole SNMP
  • Obsługuje 512 ONU (o współczynniku podziału 1:64 w promieniu 10 km)
  • Zapewnia sloty 8GE(miedziane) i 8SFP, Interfejs Combo dla uplinku
  • Layer-2
  • Pojemność adresu MAC: 16K
  • Ilość obsługiwanych VLAN: 4096
  • Automatyczne wykrywanie ONU i rejestracja
  • Dynamiczna alokacja pasma
  • Obsługuje aktualizacje online oraz uaktualnienia partii ONU
  • Interfejs do zarządzania: Obsługuje zarządzanie in-band i out-band
  • Tryb zarządzania: CLI, TELNET, EMS
  • Niezawodność: podwójne zasilanie redundantne

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON OLT GP4202 4x PON 2x GbE 2x SFP+

UPLink GPON OLT GP4202 4x PON 2x GbE 2x SFP+

4x porty PON, 2x porty Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+

Producent: UPLink

4 421,85 zł z VAT 3 595,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC

Producent: Huawei

102,40 zł z VAT 83,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator