WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,16 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

1,22 zł z VAT 2,99 zł 0,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-CB50 Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50 Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii xStack DGS-3120.

Producent: D-Link

668,37 zł z VAT 543,39 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

75,45 zł z VAT 61,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator