WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,49 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

210,82 zł z VAT 171,40 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

238,39 zł z VAT 193,81 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

148,39 zł z VAT 120,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii DXS-3600-32S.

Producent: D-Link

1 059,26 zł z VAT 861,19 zł netto

szt

TP-Link TXC432-CU3M

TP-Link TXC432-CU3M

3-metrowy przewód SFP+ Direct Attach

Producent: TP-Link

253,71 zł z VAT 206,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator