WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

3,16 zł z VAT 2,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MW 12-12

Akumulator MW 12-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

214,55 zł z VAT 174,43 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

163,66 zł z VAT 133,06 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

133,53 zł z VAT 108,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 13mm, 150m, żółty

1 777,23 zł z VAT 1 444,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator