WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,12 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

78,65 zł z VAT 63,94 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (niebieski)

1,92 zł z VAT 1,56 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

139,31 zł z VAT 113,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator