WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,69 zł z VAT 6,25 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

798,05 zł z VAT 648,82 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

141,03 zł z VAT 114,66 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

68,67 zł z VAT 55,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

63,68 zł z VAT 51,77 zł netto

szt

Ubiquiti 25Gbps SFP28 Long-Range Direct Attach Cable, 5m (UACC-AOC-SFP28-5M)

NOWOŚĆ

Ubiquiti 25Gbps SFP28 Long-Range Direct Attach Cable, 5m (UACC-AOC-SFP28-5M)

Miedziany, aktywny kabel SFP28 o długości 5m

Producent: Ubiquiti

366,48 zł z VAT 297,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator