WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,22 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

22,83 zł z VAT 18,56 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

716,71 zł z VAT 582,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,40 zł z VAT 85,69 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator