WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,36 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

84,07 zł z VAT 68,35 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

228,74 zł z VAT 185,97 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

142,38 zł z VAT 115,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 8mm, 100m, żółty

655,59 zł z VAT 533,00 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

194,32 zł z VAT 157,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator