WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

Producent: Telcoline

57,20 zł z VAT 46,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-16A posiada dwa wejścia na kable magistralne, oraz 16 wyjść na kable klienckie. Przeznaczona jest do montażu naściennego lub na słupie telekomunikacyjnym. Tylna ściana mufy przystosowana jest do instalacji tacki montażowej stelażu zapasu kabla.

Mufa wykonana jest z tworzywa PC+ABS, które chroni przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi (temp. od -35°C do +75°C, wilgoć, promieniowanie UV), substancjami chemicznymi oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami i pyłami. Urządzenie posiada stopień ochrony IP65 (6 - Ochrona pyłoszczelna, 5 - Ochrona przed strumieniem wody lanym na obudowę z dowolnej strony).

Wnętrzne mufy zaopatrzone jest w odchylaną płytę, na której znajduje się 16 otworów na adaptery światłowodowe typu SC/PC, SC/APC, SC/UPC Simplex, lub LC Duplex. Tylna część płyty to miejsce na ułożenie maksymalnie 22 spawów światłowodowych oraz organizację włókien i cienkich przewodów. Wejście na kable magistralne jest rozkręcane, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie przewodów światłowodowych bez wcześniejszego rozcinania. W zestawie do mufy znajdują się uszczelniania kabli abonenckich, które zapewnią szczelność urządzenia.

Do mufy pasuje blacha montażowa do stelaża pod mufę.

Zastosowanie:
  • sieci napowietrzne
  • kanalizacja teletechniczna
  • instalacje naścienne wewnętrzne i zewnętrzne
W zestawie:
  • 16 tulejek uszczelniających kable klienckie
  • osłonki spawów: 16
  • taśma izolacyjna
  • tuba ochronna
  • plastikowe opaski zaciskowe
  • kluczyk do zamknięcia mufy
Dane techniczne
 
Wymiary
315 x 245 x 100mm
Temperatura pracy
w zakresie -35°C ~+75°C
Ilość miejsc na spawy
11/12
Ilość miejsc na adaptery
16
Stopień ochrony
IP65
Materiał
Tworzywo PC+ABS

Produkty Pokrewne/Powiązane

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Rozstaw śrub mocujących mufę: 157 x 81,5 mm (pion x poziom)

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A-BL, 2 wejścia, 16 wyjść

57,20 zł z VAT 46,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Stelaż zapasu kabla 600x600

Stelaż zapasu kabla 600x600

Grubość ramienia: 5 mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Listwa zasilająca 10", 4 gniazda, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 10", 4 gniazda, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 4 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 10". Długość kabla 1.8m.

71,40 zł z VAT 58,05 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

105,17 zł z VAT 85,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

195,71 zł z VAT 159,11 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J: Ax6 lub Bx6)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J: Ax6 lub Bx6)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

258,26 zł z VAT 209,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator