WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

Producent: Telcoline

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-16A posiada dwa wejścia na kable magistralne, oraz 16 wyjść na kable klienckie. Przeznaczona jest do montażu naściennego lub na słupie telekomunikacyjnym. Tylna ściana mufy przystosowana jest do instalacji tacki montażowej stelażu zapasu kabla.

Mufa wykonana jest z tworzywa PC+ABS, które chroni przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi (temp. od -35°C do +75°C, wilgoć, promieniowanie UV), substancjami chemicznymi oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami i pyłami. Urządzenie posiada stopień ochrony IP65 (6 - Ochrona pyłoszczelna, 5 - Ochrona przed strumieniem wody lanym na obudowę z dowolnej strony).

Wnętrzne mufy zaopatrzone jest w odchylaną płytę, na której znajduje się 16 otworów na adaptery światłowodowe typu SC/PC, SC/APC, SC/UPC Simplex, lub LC Duplex. Tylna część płyty to miejsce na ułożenie maksymalnie 22 spawów światłowodowych oraz organizację włókien i cienkich przewodów. Wejście na kable magistralne jest rozkręcane, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie przewodów światłowodowych bez wcześniejszego rozcinania. W zestawie do mufy znajdują się uszczelniania kabli abonenckich, które zapewnią szczelność urządzenia.

Zastosowanie:
  • sieci napowietrzne
  • kanalizacja teletechniczna
  • instalacje naścienne wewnętrzne i zewnętrzne
W zestawie:
  • 16 tulejek uszczelniających kable klienckie
  • osłonki spawów: 16
  • taśma izolacyjna
  • tuba ochronna
  • plastikowe opaski zaciskowe
  • kluczyk do zamknięcia mufy
Dane techniczne
 
Wymiary
315 x 245 x 100mm
Temperatura pracy
w zakresie -35°C ~+75°C
Ilość miejsc na spawy
11/12
Ilość miejsc na adaptery
16
Stopień ochrony
IP65
Materiał
Tworzywo PC+ABS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline PANEL 14

Interline PANEL 14

Antena panelowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

66,54 zł z VAT 54,10 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,15 zł z VAT 18,01 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

DOME FOSC-L jest mufą pionowa wyposażoną w 7 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

322,01 zł z VAT 261,80 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tycon 400 B5 (216J: Ax9)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B5 (216J: Ax9)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

501,70 zł z VAT 407,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator