WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

54,55 zł z VAT 44,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG wyposażona jest w dwa wejścia (zabezpieczone dławikami) na kabel magistralny i 8 wyjść na kable klienckie.

Mufa posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także splitter PLC. W zależności od przyjętego sposobu budowy sieci, jest miejsce by kable ze splittera zakończyć adapterami, które montuje się na wystającej ramce. Natomiast jeśli ktoś preferuje spawanie kabli klienckich bezpośrednio do zakończeń splittera to ramkę tę można zdemontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie. W zestawie brak elementów montażowych do słupa.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 49 × 215 ×230 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie typu desktop, zasilacz 12V

Producent: Netgear

154,75 zł z VAT 125,81 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,58 zł z VAT 32,99 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2

34,32 zł z VAT 27,90 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 0.5A dogniazdowy z LED

27,24 zł z VAT 22,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Opaska zaciskowa ślimakowa 30-45 mm

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

137,51 zł z VAT 111,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator