WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

56,68 zł z VAT 46,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG wyposażona jest w dwa wejścia (zabezpieczone dławikami) na kabel magistralny i 8 wyjść na kable klienckie.

Mufa posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także splitter PLC. W zależności od przyjętego sposobu budowy sieci, jest miejsce by kable ze splittera zakończyć adapterami, które montuje się na wystającej ramce. Natomiast jeśli ktoś preferuje spawanie kabli klienckich bezpośrednio do zakończeń splittera to ramkę tę można zdemontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie. W zestawie brak elementów montażowych do słupa.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 49 × 215 ×230 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Klucz sejfowy

Klucz sejfowy

Producent: Mantar

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

10,30 zł z VAT 8,37 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,74 zł z VAT 7,92 zł netto

szt

TP-Link LS108G

TP-Link LS108G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 8 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s

Producent: TP-Link

98,39 zł z VAT 79,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

61,40 zł z VAT 49,92 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G-CAS, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G-CAS, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 12 wyjść.

58,31 zł z VAT 47,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator