WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG wyposażona jest w dwa wejścia (zabezpieczone dławikami) na kabel magistralny i 8 wyjść na kable klienckie.

Mufa posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także splitter PLC. W zależności od przyjętego sposobu budowy sieci, jest miejsce by kable ze splittera zakończyć adapterami, które montuje się na wystającej ramce. Natomiast jeśli ktoś preferuje spawanie kabli klienckich bezpośrednio do zakończeń splittera to ramkę tę można zdemontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie. W zestawie brak elementów montażowych do słupa.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 49 × 215 ×230 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

14,64 zł z VAT 23,55 zł 11,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

22,69 zł z VAT 18,45 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

54,87 zł z VAT 44,61 zł netto

szt

5,54 zł z VAT 11,25 zł 4,50 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pozioma naprawcza GFP-2F-S, do kabli DAC

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308G, 3 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308G, 3 wejścia, 8 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 3 wejścia, 8 wyjść

50,42 zł z VAT 40,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator