WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

60,11 zł z VAT 48,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG wyposażona jest w dwa wejścia (zabezpieczone dławikami) na kabel magistralny i 8 wyjść na kable klienckie.

Mufa posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także splitter PLC. W zależności od przyjętego sposobu budowy sieci, jest miejsce by kable ze splittera zakończyć adapterami, które montuje się na wystającej ramce. Natomiast jeśli ktoś preferuje spawanie kabli klienckich bezpośrednio do zakończeń splittera to ramkę tę można zdemontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie. W zestawie brak elementów montażowych do słupa.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 49 × 215 ×230 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,21 zł z VAT 34,32 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2

34,32 zł z VAT 27,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa/naścienna FDB-0216G, 2 wejścia, 16 wyjść, czarna

69,27 zł z VAT 56,32 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

79,68 zł z VAT 64,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator