WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

Producent: Solarix

115,50 zł z VAT 93,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mufy światłowodowe Solarix FOSC zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną i długotrwałą ochronę dla włókien oraz spawów światłowodowych. Stopień ochrony IP65 oraz odporność na UV zapewniają wieloletnią pracę w warunkach zewnętrznych. Cechują się łatwością montażu i konserwacji, Uchwyt umożliwia montaż na okrągłych słupach energetycznych, oświetleniowych czy telekomunikacyjnych. Mufy wyposażone są w jedno wyjście owalne oraz 3 wyjścia okrągłe. W zestawie znajdują się koszulki termokurczliwe do zabezpieczenia wejść kabli. W celu zwiększenia elastyczności i wydajności tacki spawów zamawia się oddzielnie według zapotrzebowania, maksymalnie można zamontować do 4 tacek na mufę (48 włókien). Każda mufa fabrycznie wyposażona jest w jedną tackę..

Najważniejsze cechy:
  • Ochrona IP65
  • Odporna na UV
  • Max. ilość spawów - 48
  • Montaż na słupie
  • 1 wyjście owalne i 3 wyjścia okrągłe
  • Max. średnica kabli - 13mm
  • Wysokość - 310mm
  • Średnica -190mm
  • Model tacki spawów: SX-FT-D-48

Skład:
  • 1x tacka spawów na 12 włókien
  • 1x uchwyt do montażu na słupach o średnicy zewnętrznej 170 mm
  • 3x Rury termokurczliwe - profil okrągły 35x150mm
  • 1x Rura termokurczliwa - wymiary profilu owalne 70x150mm
  • 1x papier ścierny 45x45mm
  • 1x etykiety samoprzylepne numery 1-12
  • 2x samoprzylepna folia aluminiowa 150x150mm
  • 1x przewód uziemiający
  • 8x opaski zaciskowe

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tacka światłowodowa 12f SX-FT-D-48

Tacka światłowodowa 12f SX-FT-D-48

Do mufy pionowej SX-FOSC-D-48

Producent: Solarix

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1A

16,00 zł z VAT 13,01 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

67,16 zł z VAT 54,60 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

200,48 zł z VAT 162,99 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti

373,00 zł z VAT 303,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa pozioma 12F (1x12), 2 wejścia, 2 wyjścia

61,49 zł z VAT 86,49 zł 49,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator